אודות

 

לאחר שנים של צבירת ניסיון ומוניטין בתחום הטיפוח והיופי, שכללו שיווק מותגים מוכרים ומובילים באירופה והעולם – הוחלט על הקמת חברת dremico skin&hair המתמקדת בפיתוח של מוצרים מגוונים וחדשניים בסטנדרטים בינלאומיים בתחום טיפוח העור והשיער, עבור לקוחות פרטיים וחברות שיווק מוצרי בריאות בישראל.

תוך מחויבות עמוקה לבריאות העור וראייתו כחלק מרכזי מבריאות הגוף והנפש, חברת dremico skin&hair חרטה על דגלה את הפצת המסר כי השילוב בין יופי לבריאות הינו טבעי ושמירה על המראה הבריא והזוהר של העור והשיער הינה הכרחית לכל אדם שבריאותו חשובה לו.

על מנת להעניק ערך ובידול, חברת dremico skin&hair תייצר ותפתח מוצרים המתבססים על ארבעה מרכיבים עיקריים שהוכחו מחקרית כחיוניים יחדיו לשמירה על הזוהר הטבעי והחיוניות של עור הגוף והפנים, השיער והציפורניים: קולגן, חומצה היאלרונית, ויטמין C וביוטין. המרכיב הראשון, הקולגן, הינו המרכיב החשוב והנחוץ ביותר לשמירת בריאות העור ומראהו. הקולגן גם בעל תפקיד חשוב בשמירה על השיער, הציפורניים, המפרקים, העצמות והגידים.

לצערנו, החל מגיל 23 ייצור הקולגן בגוף פוחת בכל שנה ושנה. הדבר בא לידי ביטוי באיבוד מראהו החלק והטבעי של העור, נשירת שיער ואף בנטייה של הציפורניים להישבר בקלות יתרה. לשמחתנו, מצד שני, ניתן להחליף את ייצור הקולגן בגוף בעזרת שימוש בתחליפים חיצוניים, כגון מוצרי טיפוח, בריאות וקוסמטיקה.
חברת dremico skin&hair מזמינה אתכם ואתכן להתרשם ממגוון מוצריה לטיפוח ושמירה על בריאות העור, השיער והציפורניים, ומאחלת לכם.ן שהייה מהנה ומועילה באתר החברה!